O nas

Firma ALDACH – producent wiązarów dachowych

ALDACH to producent wiązarów dachowych. Działamy na rynku od 2010 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy dla naszych klientów ponad 5000 zleceń, a ich liczba każdego roku rośnie. Firmę tworzą doświadczeni pracownicy oraz rozbudowany park maszynowy, który znajduje się w Szczekocinach. 

Odpowiednie kwalifikacje i umiejętności praktyczne sprawiają, że wiązary dachowe produkujemy w kompleksowy, rzetelny i terminowy sposób. Przygotowujemy dla klientów projekty, produkujemy elementy konstrukcji, dostarczamy je, a także montujemy. Wszystko z dbałością o detale i precyzję, dzięki której więźba z prefabrykatów jest bezpieczna i trwała. O naszych kompetencjach i jakości produktów świadczą liczne projekty realizowane na terenie całego kraju.

Kompleksowa obsługa od projektu po montaż

Wiązary dachowe od ALDACH – producenta, który dba o detale

Naszą specjalnością są wiązary dachowe. Producent powinien zadbać o wszelkie aspekty związane z ich przygotowaniem, dlatego troszczymy się o jakość drewna, korzystając jedynie z materiału o odpowiedniej sztywności i wytrzymałości, określanego mianem C24. Produkujemy głównie z drewna sosnowego i świerkowego przeznaczonego do tworzenia konstrukcji nośnych. Spełnia ono normy EN 14081-1:2005+A1:2011 oraz CPR 305/2011.

W pracy wykorzystujemy także płytki kolczaste MiTek, które mają deklaracje właściwości użytkowych, potwierdzające, że są produkowane z bezpiecznych materiałów wysokiej jakości. Zdobyliśmy również wiele innych certyfikatów i atestów. Jednoznacznie podkreślają nasz profesjonalizm, stały rozwój oraz fakt, że mamy wiedzę i kompetencje, by produkować solidne wiązary dachowe drewniane.

Klienci wybierają nas z kilku powodów

Produkcja wiązarów dachowych – korzystna cena, gwarancja i nie tylko

Produkując prefabrykowane wiązary dachowe, zapewniamy:

  • konkurencyjne ceny – jesteśmy producentem, więc nie podnosimy kosztów ze względu na dodatkowe marże dla pośredników;
  • 10-letnią gwarancję na świadczone usługi – wiemy, że oferujemy produkty najwyższej jakości, dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę;
  • doradztwo w zakresie wyboru konkretnych opcji – wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń pozwala nam doradzać klientom w tej kwestii;
  • terminową realizację zleceń – zatrudnieni pracownicy i rozbudowany park maszynowy umożliwiają sprawną realizację wiązarów zgodnie z założeniami wynikającymi z umów;
  • solidny i sprawny montaż – trwa on z reguły jeden dzień, a w przypadku dużych inwestycji – kilka dni roboczych. Czekanie tygodniami na realizację więźby nie jest już koniecznością, a wyborem, z którego możecie zrezygnować, powierzając nam produkcję prefabrykowanych konstrukcji dachowych.

Produkcja wiązarów dachowych dotyczy inwestycji prywatnych, przedsiębiorczych i rolniczych. Obsługujemy liczne podmioty, które chcą otrzymać wysokiej jakości prefabrykowaną więźbę. Tworzymy konstrukcje na domy, hale, magazyny, zakłady przemysłowe, obiekty związane z rolnictwem i wiele innych. Montujemy wiązary w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

+48 668 315 028 lub oferty.aldach@gmail.com

Jesteśmy producentem

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz wsparcie na każdym etapie

Udzielamy gwarancji

10-letnia pisemna gwarancja, z którą możesz czuć się bezpiecznie

Stawiamy na jakość

Używamy wysokiej jakości materiałów, za które bierzemy odpowiedzialność

Współpracujemy z