Wiązary dachowe – świętokrzyskie

Nasza firma zajmuje się produkcją wiązarów dachowych. Wykorzystujemy jakościowy surowiec, który przechodzi liczne testy – sztywne drewno C24, sprawdzające się doskonale w przypadku budynków narażonych na działanie dużego nacisku. Dokładnie kontrolujemy każdy fragment, aby mieć pewność, że gotowa konstrukcja z powodzeniem będzie pełnić swoją funkcję przez kolejne dekady.

Specjalizujemy się w produkcji wiązarów prefabrykowanych, których największe zalety to:

  • lepsza jakość – więźba prefabrykowana powstaje w kontrolowanych warunkach, w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu możliwe jest poddanie jej licznym testom, zanim trafi na plac budowy;
  • łatwość montażu – wiązary prefabrykowane zrewolucjonizowały branżę budowlaną ze względu na łatwość ich montażu. Dzięki nim wznoszenie budynków przebiega zdecydowanie szybciej, co przekłada się oszczędność czasu i pieniędzy;
  • trwałość – wiązary dachowe drewniane powstają z jakościowych surowców, które są dokładnie sprawdzane przed rozpoczęciem produkcji. Przechodzą liczne testy potwierdzające zgodność z projektem i możliwość zastosowania w danym budynku;
  • możliwość przygotowania wiązarów na zamówienie – konstrukcja dachu w każdym budynku jest zupełnie inna. Z tego powodu wiązary są produkowane na zamówienie, zgodnie z przygotowanym projektem.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, świętokrzyskie to jedno z wielu województw, w których zajmujemy się ich montażem. Słyniemy z kompleksowej oferty – nie tylko produkujemy elementy dachu, lecz także transportujemy je i montujemy we wskazanym miejscu.

Wiązary prefabrykowane – nowoczesne technologie

Wiązary prefabrykowane powstają z zastosowaniem nowoczesnych technologii. W naszej firmie korzystamy z systemu MiTek, a w skład naszych produktów wchodzą m.in. płytki kolczaste, które pozwalają na ich trwałe połączenie przy zachowaniu odpowiedniej odporności na nacisk. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na przyspieszenie procesu montażu więźby dachowej, jednocześnie poprawiając jej jakość.

Gdzie można zastosować nasze wiązary prefabrykowane?

Więźba dachowa jest ważnym elementem każdego budynku. Wykorzystuje się ją w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych czy magazynowych. Przygotowujemy wiązary na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę przeznaczenie nieruchomości oraz jej wielkość. Skupiamy się również na przepisach dotyczących podobnych budynków.

Interesują Cię nasze wiązary drewniane? Świętokrzyskie to województwo, w którym zrealizowaliśmy wiele inwestycji.

Zapraszamy!