Wiązary dachowe – mazowieckie

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy wiązary dachowe. Mazowieckie to jeden z obszarów, na którym świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Działamy m.in. w takich miastach jak Warszawa, Płock, Radom i wiele innych. Zapewniamy doradztwo, przygotowanie wyceny i wykonanie więźby dachowej z najwyższej jakości materiałów.

Do jakich obiektów dostarczamy wiązary w woj. mazowieckim?

Do jakich budynków produkujemy wiązary drewniane? Mazowieckie to obszar, na którym obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników. Produkujemy więźbę prefabrykowaną do domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, hal, magazynów i innych obiektów przemysłowych, a także budynków o przeznaczeniu rolniczym.

Doświadczenie w pracy z różnego rodzaju obiektami sprawia, że nasi inżynierowie doskonale rozumieją potrzeby wynikające ze specyfiki przeznaczenia konkretnego budynku. Dzięki temu każda stworzona przez nas więźba dachowa spełnia nie tylko wymogi techniczne oraz prawne, lecz także jest dopasowana do potrzeb użytkowników konkretnego obiektu.

Doradzamy, na jakie rozwiązania się zdecydować, a czego warto unikać, aby konstrukcja była bezpieczna, wytrzymała i dopasowana do Twoich potrzeb. Wiązary dachowe projektujemy na podstawie rzutów parteru, przekroju budynku lub rzutu połaci dachowej.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Więźba prefabrykowana: projekt, produkcja, dostawa i montaż

Jak powstają wiązary w mazowieckim? Firma ALDACH świadczy kompleksowe usługi w zakresie ich produkcji. Zajmujemy się projektowaniem więźby w budynkach parterowych, z poddaszem użytkowym i wielopiętrowych. Prace są realizowane przez doświadczonych inżynierów z odpowiednimi kwalifikacjami do wykonywania tego typu działań.

Po zaprojektowaniu konstrukcji jest ona produkowana w naszych zakładach – z certyfikowanego drewna klasy C24. Jest ono odporne na gnicie, ataki owadów, a także odkształcenia – to obecnie najwyższej jakości drewno konstrukcyjne. Rozbudowane zaplecze technologiczne umożliwia sprawną realizację prac w tym zakresie.

Gotowa więźba prefabrykowana jest dostarczana do klienta i montowana przez naszych pracowników. Pojazdy, dźwigi i inne maszyny, którymi dysponujemy, umożliwiają sprawny montaż nawet na dużych inwestycjach – z reguły trwa on od jednego do kilku dni roboczych (w przypadku więźby tradycyjnej jest to nawet kilka tygodni). Dzięki temu możesz sprawnie przejść do kolejnego etapu prac. Konstrukcja dachu nadaje się do natychmiastowego przykrycia wybranym rodzajem pokrycia.

Wiązary prefabrykowane od ALDACH – najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami i rekomendacjami klientów

Wiązary drewniane od ALDACH to jakość, bezpieczeństwo i wytrzymałość. Gwarantuje je przede wszystkim nasze doświadczenie w branży: działamy od 2010 roku i zrealizowaliśmy ponad 5000 zleceń dla inwestorów indywidualnych i dla przedsiębiorców oraz rolników. Doskonale znamy potrzeby rynku, możliwości technologiczne, materiały oraz technologie, z których korzystamy.

Nasze kompetencje potwierdzają certyfikaty (Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity) oraz 10-letnia gwarancja, którą są objęte wiązary prefabrykowane. Jesteśmy pewni ich jakości, pochodzenia materiałów, na których pracujemy i technologii, na której się opieramy (to technologia MiTek, obejmująca m.in. doskonałej jakości płytki kolczaste).

Wyznacznikiem naszej jakości są także rekomendacje klientów i ich zadowolenia z tempa oraz jakości realizowanych prac. Wszystko to sprawia, że wiemy, iż oferowane przez nas wiązary dachowe drewniane to rozwiązania, które pozwalają oszczędzić czas i zadbać o bezpieczeństwo oraz wytrzymałość konstrukcji.

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły dotyczące realizacji.