Wiązary dachowe – Płock

Produkujemy wiązary dachowe prefabrykowane. To elementy, dzięki którym możliwe jest maksymalne przyspieszenie procesu budowy dachu, jednocześnie zwiększając jakość gotowej konstrukcji. Nasze wiązary powstają z dobrze sprawdzonego, wytrzymałego surowca, jakim jest drewno C24. To jeden z najtrwalszych materiałów powszechnie stosowanych w branży budowlanej.

Stosujemy technologię MiTek, która pozwala na trwałe połączenie elementów drewnianych. Wykorzystujemy specjalne płytki kolczaste, stabilnie mocujące kolejne części wiązarów. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie montażu takich konstrukcji, a także mają wszystkie niezbędne uprawnienia. Co więcej, jako firma zajmujemy się również transportem ciężkich i dużych wiązarów prefabrykowanych na posesję klienta.

Wiązary prefabrykowane, czyli krótszy czas realizacji inwestycji

Wiązary prefabrykowane powstają w całości w zakładzie przemysłowym. W takich miejscach znajdują się maszyny, które pozwalają na łatwą obróbkę drewna oraz bieżącą kontrolę całego procesu powstawania więźby. Dzięki temu gotowe wiązary cechują się taką samą jakością i są w pełni zgodne z przygotowanym projektem.

Więźba prefabrykowana powstaje znacznie szybciej niż konstrukcja dachu tworzona z zastosowaniem tradycyjnych rozwiązań. Składa się ona bowiem z gotowych elementów, które wystarczy połączyć ze sobą już na placu budowy. Taki proces można zrealizować już w ciągu kilku godzin. W przypadku większych budynków konieczne jest poświęcenie na to maksymalnie kilku dni.

Wiązary dachowe drewniane w formie prefabrykatów montuje się szybciej również ze względu na ich jakość. To precyzyjnie wykonane elementy, które idealnie do siebie pasują. Taka budowa poszczególnych części pozwala na łatwiejsze połączenie więźby dachowej w całość. Nasi monterzy dojeżdżają na posesję klienta wraz z profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu mogą błyskawicznie zrealizować zlecone prace.

Gdzie można zastosować nasze wiązary dachowe drewniane?

Wiązary dachowe drewniane naszej produkcji są wykorzystywane w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych, magazynowych itd. Stosuje się je w przypadku hal, domów jednorodzinnych czy apartamentowców. Przygotowujemy wiązary na zamówienie, zgodnie z indywidualnym projektem. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i właścicielami firm.

Interesują Cię nasze wiązary dachowe? Płock to jedno z wielu miast, w których montujemy gotowe wyroby.

Zapraszamy do kontaktu.