Wiązary dachowe – opolskie

Wiązary dachowe to elementy odpowiedzialne za przenoszenie obciążeń w taki sposób, by nie stanowiły one zagrożenia dla konstrukcji budynku. Najważniejsze zadania tych wyrobów to:

  • tworzenie stabilnego podparcia całego dachu;
  • równomierne przenoszenie obciążeń na ściany nośne budynku;
  • podtrzymywanie pokrycia dachowego – dachówek, blachodachówek, gontu, papy itd.

Produkujemy wiązary prefabrykowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wykorzystujemy technikę MiTek, czyli specjalne płytki kolczaste umożliwiające trwałe łączenie elementów drewnianych. Stawiamy na najnowsze osiągnięcia branży budowlanej, dzięki którym można skrócić czas realizacji inwestycji i zmniejszyć jej koszt.

Interesują Cię nasze wiązary drewniane? Opolskie to jedno z wielu województw, w którym można skorzystać z naszych usług.

Wiązary dachowe drewniane, czyli szybki montaż

Nasze wiązary dachowe drewniane powstają w całości w profesjonalnych warunkach. Tworzymy je w naszym zakładzie przemysłowym, w którym znajdują się specjalistyczne maszyny. W tym miejscu możemy przeprowadzić dokładną kontrolę stanu technicznego gotowych wiązarów i upewnić się, że na posesję klienta trafi jakościowy produkt. Kompletne elementy dostarczamy pod wskazany adres i od razu przechodzimy do ich montażu.

Więźba prefabrykowana składa się z dużych, gotowych elementów, które wymagają jedynie połączenia w całość już na placu budowy. Takie rozwiązanie sprawia, że wznoszenie dachów trwa kilka razy krócej niż przy zastosowaniu standardowych metod. Oferujemy nie tylko produkcję, lecz także montaż wiązarów dachowych z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Montaż wiązarów trwa zaledwie kilka dni, a w przypadku mniejszych budynków możliwe jest jego skrócenie do zaledwie kilku godzin. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie przejście do kolejnych etapów realizacji inwestycji, co przekłada się nie tylko na oszczędność czasu, lecz także pieniędzy.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Gdzie sprawdzą się nasze wiązary dachowe?

Więźba dachowa jest bardzo ważnym elementem niemal każdego budynku. Wiązary prefabrykowane stosuje się zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i przemysłowych, magazynowych czy gospodarczych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami, którzy poszukują trwałych elementów łatwych w montażu.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, opolskie to jedno z wielu województw, w których działamy. Kierujemy ofertę do klientów z całej Polski – docieramy prosto we wskazane miejsce wraz z potrzebnym sprzętem.

Zapraszamy do kontaktu!