Wiązary dachowe – podlaskie

Oferujemy wiązary dachowe drewniane tworzone za pomocą nowoczesnych metod. Korzystamy m.in. z technologii MiTek, która zakłada użycie specjalnych elementów, jakimi są płytki kolczaste. Taka metoda pracy jest chętnie wybierana przez osoby, którym zależy na jak najwyższej możliwej jakości więźby dachowej oraz skróceniu czasu realizacji inwestycji.

Jeśli chodzi o wiązary dachowe, podlaskie to jedno z wielu województw, w których działamy. Dostarczamy gotowe produkty we wskazane miejsce – dojeżdżamy do klientów na terenie całej Polski.

Zalety wiązarów prefabrykowanych

Nasze wiązary prefabrykowane mają wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

  • szybki montaż – wiązary prefabrykowane zrewolucjonizowały branżę budowlaną. Elementy te powstają w profesjonalnych zakładach produkcyjnych, a następnie są dowożone na plac budowy. Tam łączy się je w całość, co trwa kilkakrotnie krócej niż tworzenie wiązarów od podstaw w budowanym obiekcie;
  • trwałość i jakość – wiązary prefabrykowane powstają w profesjonalnych zakładach przemysłowych. Dzięki temu możliwe jest ich dokładne przetestowanie i sprawdzenie, zanim trafią na plac budowy;
  • oszczędność czasu i pieniędzy – wiązary łączone na płytki kolczaste pozwalają na szybki montaż. To sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, zwłaszcza jeśli inwestor chce oddać budynek do użytku w najbliższych miesiącach.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Wiązary dachowe z montażem

Więźba dachowa składa się z wielu elementów, które powinny zostać połączone w odpowiedni sposób. Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją tych części, lecz także ich montażem na posesji klienta. Dostarczamy wiązary za pomocą specjalistycznych pojazdów, a następnie przechodzimy do ich łączenia. Dbamy o to, by gotowa konstrukcja dachu była odpowiednio stabilna i odporna na działający na nią nacisk.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży. W trakcie działalności firmy zrealizowaliśmy kilka tysięcy inwestycji. Wiemy, jak prawidłowo montować wiązary prefabrykowane w budynkach o różnych przeznaczeniach. Jako firma dysponujemy Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji, który potwierdza najwyższą jakość tworzonych przez nas produktów.

Interesują Cię nasze wiązary drewniane? Podlaskie to województwo, w którym zrealizowaliśmy już setki inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przygotowując wiązary do budynków mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych i o wielu innych przeznaczeniach.

Zapraszamy do współpracy!