Wiązary dachowe drewniane – więźba prefabrykowana

W naszej ofercie znajdują się wiązary dachowe drewniane. W kompleksowy sposób realizujemy zlecenia: przygotowujemy projekt, produkujemy, dostarczamy i montujemy więźbę. Wszystko odbywa się przy zachowaniu najwyższych standardów dotyczących jakości świadczonych usług. Dbamy o terminowość, certyfikowany materiał oraz o to, aby nasze realizacje spełniały prawne i techniczne wymogi dotyczące więźby dachowej.

Na jakich obszarach działamy, dostarczając więźbę prefabrykowaną?

Chcesz mieć pewność, że więźba dachowa będzie stanowiła odpowiednie podparcie pod pokrycie dachowe? Skontaktuj się z nami. Ustalimy szczegóły współpracy: termin, cenę usług oraz szczegóły dotyczące projektu więźby. Kompleksowa obsługa pozwoli Ci zaoszczędzić czas i środki, a także zyskać pewność, że wiązary dachowe będą wyprodukowane, dostarczone i zamontowane zgodnie z obowiązującymi standardami techniczno-prawnymi.

Konstrukcja dachu od ALDACH – od projektu, po sprawny montaż

Konstrukcja dachu to jeden z najważniejszych elementów każdego budynku, który odpowiada za jego bezpieczeństwo, wytrzymałość na oddziaływanie czynników zewnętrznych, a także przykrycie i osłanianie jego wnętrza. Aby spełniała te funkcje, musi być wykonana z wysokiej jakości materiału, czyli certyfikowanego, odpowiednio sztywnego i wytrzymałego drewna. Korzystamy z drewna C24, które spełnia wszystkie te wymogi.

Więźba prefabrykowana w ALDACH jest projektowana i realizowana przy współpracy z inżynierami specjalizującymi się w tym zakresie. Dbają oni o to, aby była dopasowana do konkretnego budynku: jego kubatury, przeznaczenia oraz wymogów związanych z warunkami panującymi w terenie, w którym powstaje budynek.

Wiązary drewniane są dostarczane na budowę i montowane przy użyciu nowoczesnego sprzętu, obsługiwanego przez doświadczonych specjalistów. Dzięki temu montaż trwa od jednego do kilku dni roboczych (przy dużych inwestycjach), co pozwala inwestorom sprawnie przejść do realizowania kolejnych etapów budowy.

Wiązary prefabrykowane od ALDACH – dlaczego warto?

Wiązary prefabrykowane od ALDACH to gwarancja:
  • zastosowania najwyższej jakości materiałów;
  • dopasowania więźby dachowej do parametrów budynku, wymogów prawnych i technicznych związanych z inwestycją;
  • sprawnej i terminowej obsługi wspieranej przez fachowców, których zatrudniamy i rozbudowane zaplecze technologiczne, które stworzyliśmy;
  • wsparcia technicznego na każdym etapie realizacji inwestycji.
  • Zrealizowaliśmy dotychczas ponad 5000 więźb. Współpracujemy z podmiotami indywidualnymi, przedsiębiorcami, a także z rolnikami. Opracowujemy wiązary dachowe drewniane do domów jedno- i wielorodzinnych, na hale, magazyny oraz wiele innych budynków. Mamy certyfikaty (w tym m.in. Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity), które potwierdzają nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz dbałość o detale i bezpieczeństwo całej konstrukcji.

    W pracy korzystamy ze sprawdzonych materiałów i niezawodnych rozwiązań – stosujemy technologię MiTek, w tym niezastąpione, trwałe płytki kolczaste. Wszystko to sprawia, że produkujemy więźbę prefabrykowaną na podstawie najwyższych standardów, z jednoczesnym uwzględnieniem kompleksowej obsługi klientów.