Usługi

Kompleksowa obsługa od projektu po montaż

Wiązary drewniane od producenta – projekt, produkcja i montaż

Oferujemy wiązary drewniane dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Realizujemy zlecenia dotyczące domów jedno- oraz wielorodzinnych, lokali handlowo-usługowych, przestrzeni magazynowych czy obiektów rolniczych. Dysponujemy zapleczem technologicznym, które umożliwia terminową produkcję oraz montaż konstrukcji nawet na wielkopowierzchniowych budynkach. Zrealizujemy każdą inwestycję niezależnie od tego, jak dużego nakładu pracy będzie ona wymagała. Nie są to jedynie puste zapewnienia, a deklaracja poparta już zrealizowanymi projektami.

Działamy w kompleksowy sposób, dlatego przygotujemy również projekt wiązarów. Mamy kompetencje, które umożliwiają nam legalne działania w tym zakresie. Grupa inżynierów pracuje nad każdym zleceniem, aby zostało ono dopracowane w detalach. Po zaprojektowaniu wyprodukujemy drewniane konstrukcje dachowe, przetransportujemy je na budowę i przejdziemy do montażu. Trwa on z reguły jeden dzień, a w przypadku dużych inwestycji – kilka dni roboczych. Dzięki temu wkrótce będziecie mogli przejść do układania pokrycia dachowego i kolejnych etapów realizacji inwestycji.

Sprawdź resztę naszej oferty!

Ile kosztują wiazary dachowe?

Bezpłatna wycena w 24 godziny

Wypełnij formularz

⚠️ W celu uzyskania szczegółowej wyceny prosimy o przesłanie projektu, rzutów oraz innych rysunków dachu (jeśli posiadasz) bezpośrednio na adres oferty.aldach@gmail.com

Gotowe wiązary dachowe – cennik

Indywidualnie wyceniamy gotowe wiązary dachowe. Cennik zależy m.in. od takich czynników jak rozpiętość ścian, konstrukcja samego dachu, jego powierzchnia i kąt nachylenia. Każde zlecenie wyceniamy w indywidualny sposób po zapoznaniu się z następującymi czynnikami:

  • rzut piętra;
  • rzut, przekrój i inne rysunki dachu;
  • zdjęcia projektu.

Konstrukcje dachowe drewniane z prefabrykatów powstają z mniejszej ilości drewna niż tradycyjna więźba. Co prawda jest ono droższe w produkcji, ponieważ wymaga suszenia, strugania oraz frezowania, jednak mimo wszystko jego ilość daje realne oszczędności. Jednocześnie pozwala stworzyć doskonałej jakości wiązary dachowe. Koszt konkretnej inwestycji przedstawimy Wam po ustaleniu szczegółów dotyczących danej konstrukcji.

Wiązary dachowe: cena – co obejmuje?

Kompleksowo podchodzimy do każdej inwestycji.  Cena obejmuje projektowanie wiązarów dachowych, które jest przeprowadzane przez wykwalifikowane i uprawnione do tego osoby. Usługę realizujemy zgodnie z wymogami prawnymi oraz technicznymi, aby konstrukcja miała odpowiednią nośność i trwałość, które wpływają na bezpieczeństwo całego budynku. W cenie jest również produkcja i montaż całego systemu. W Szczekocinach znajduje się nasz rozbudowany park maszynowy, w którym odbywa się obróbka drewna oraz przygotowanie poszczególnych elementów konstrukcji. Są one ze sobą łączone na placu budowy, gdzie od razu montujemy je na budynku.

Dlaczego warto zamówić u nas gotowe wiązary dachowe – cena, czas realizacji i gwarancja

Korzystając z naszej oferty, zyskujecie: 

10-letnią gwarancję

na zrealizowane usługi – bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę;

korzystną cenę

kupując od producenta gotowe wiązary dachowe, cena produktów jest pomniejszona o marże pośredników

kompleksową obsługę

doradzamy, projektujemy, dostarczamy i montujemy wiązary

terminową realizację zleceń

mamy zaplecze technologiczne i zatrudniamy pracowników do szybkiej oraz sprawnej realizacji zamówień

kontakt na każdym etapie współpracy

możecie się z nami kontaktować podczas projektowania, produkowania i montowania elementów. Można nam zadać dowolne pytanie, poprosić o radę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji;

najwyższą jakość

produkujemy wiązary w technologii MiTek, dlatego dbamy o całokształt. Korzystamy z doskonałej jakości drewna C24, które jest klasyfikowane jako materiał nadający się do produkcji konstrukcji nośnych. Wykorzystujemy także łączniki MiTek, które mają deklaracje potwierdzające ich najwyższą jakość.

Produkujemy wiązary dachowe w korzystnych cenach i przy użyciu sprawdzonej, dopracowanej technologii. Nasz sukces na rynku to nie dzieło przypadku, a ciężkiej pracy i zaangażowania, które potwierdzają projekty realizowane na terenie całej Polski. Zachęcamy do skorzystania z oferty.