Sprzedaż i montaż

Montaż na placu budowy

Kratownice dachowe – sprzedaż i montaż

Sprzedajemy i montujemy kratownice dachowe na terenie całego kraju. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami oraz rolnikami, uczestnicząc w realizacji niewielkich i rozbudowanych inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, zapewniając doradztwo techniczne podczas jego realizacji, montaż elementów zgodnie z założeniami wynikającymi z projektu, a także objęcie wykonanych prac nawet 10-letnią gwarancją. 

Nasze działania mają kompleksowy charakter, ponieważ obejmują nie tylko sprzedaż i montaż, ale także projektowanie. Przygotujemy dla Was wiązary kratowe od projektu przez produkcję i transport aż po montaż. Jako producent zapewniamy korzystne ceny systemów, które nie są dodatkowo zwiększone przez marże pośredników.

Wiązary kratowe – sprzedaż produktów najwyższej jakości

Oferujemy wiązary kratowe drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów: 

  • surowca drzewnego klasy C24 – produkujemy wiązary z drewna świerkowego i sosnowego, które ma odpowiednie certyfikaty i atesty. Dokumenty potwierdzają, że sztywność i wytrzymałość materiału umożliwia produkowanie z niego konstrukcji nośnych. Drewno jest suszone przemysłowo i strugane, dzięki czemu nie wymaga dodatkowej impregnacji; 
  • wysokiej klasy łączników – produkujemy wiązary w technologii MiTek. Używamy m.in. płytek kolczastych tego producenta, które dodatkowo wzmacniają całą konstrukcję i umożliwiają uniknięcie naprężeń powodowanych przez gwoździe czy klej. Łączniki mają certyfikaty i atesty potwierdzające właściwości użytkowe oraz parametry techniczne. 

 

O jakości kratownic dachowych świadczy ponad 5000 zrealizowanych inwestycji, a także pozytywne opinie klientów z całej Polski. Wysoka jakość to nie nasze hasło marketingowe, a dewiza, której wiernie się trzymamy.

Montaż kratownic dachowych

Poza sprzedażą oferujemy również montaż wiązarów. Aby kratownica drewniana dachowa miała odpowiednią trwałość i nośność, musi być zamontowana zgodnie z założeniami projektu, a także wymogami technicznymi. Prace monterskie trwają od jednego do kilku dni – w zależności od powierzchni dachu, nad którą pracujemy, a także stopnia złożoności konkretnego projektu. Przywozimy na miejsce budowy wiązary w częściach, które następnie łączymy, osadzając je na elementach nośnych budynku. Wszystko wykonujemy przy użyciu specjalnego dźwigu, a nad przebiegiem prac czuwają doświadczeni inżynierowie.

Dlaczego warto powierzyć nam produkcję i montaż kratownic dachowych? 

Oferujemy:

10-letnią gwarancję na realizowane usługi

na zrealizowane usługi – bierzemy pełną odpowiedzialność za swoją pracę;

Terminową produkcję i montaż elementów,

kupując od producenta gotowe wiązary dachowe, cena produktów jest pomniejszona o marże pośredników

Dbałość o detale

jakość surowca drzewnego, elementów łączeniowych i prac montażowych,

Korzystne ceny

kupując bezpośrednio od producenta, oszczędzacie, ponieważ nie płacicie prowizji dla pośredników.

Odbierz bezpłatną wycenę w 24 godziny

Potrzebujesz wyceny?

Przygotujemy wiązary na dach dwuspadowy, kopertowy i wielopołaciowy. Indywidualnie podejdziemy do waszego zlecenia, realizując je kompleksowo (od projektu po montaż) lub produkując wiązary z już gotowego projektu.