Wiązary dachowe – Suwałki

Produkujemy wiązary dachowe z wykorzystaniem trwałych, jakościowych surowców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy te powinny cechować się odpowiednią wytrzymałością i być odpowiednio dopasowane do specyfiki nieruchomości. Przygotowujemy wiązary dachowe na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę przeznaczenie budynku, jego wielkość i techniki zastosowane do wzniesienia konstrukcji.

Dostępne wiązary dachowe powstają od podstaw w naszym zakładzie. Dysponujemy parkiem maszynowym, który pozwala na przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanych elementów. Wykorzystujemy jakościowe, sztywne i wytrzymałe drewno C24. Łączymy je z zastosowaniem nowoczesnych technik i części, takich jak np. płytki kolczaste. Dzięki temu gotowa więźba dachowa może przetrwać wiele lat, nie tracąc na jakości.

Więźba prefabrykowana, czyli szybki montaż

Więźba prefabrykowana składa się z dużych, gotowych elementów, które można przewieźć na teren budowy. Są one produkowane w całości w naszym zakładzie, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Gotowe elementy dostarczamy we wskazane miejsce, a następnie przechodzimy do ich montażu. W przypadku wiązarów prefabrykowanych wystarczy jedynie połączyć je w całość, bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych prac na placu budowy. Mocowanie więźby trwa zwykle maksymalnie kilka dni. To znacznie krócej niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod pracy.

Nasza firma dysponuje specjalistycznymi pojazdami, które pozwalają na bezpieczne i legalne przewiezienie ciężkich, dużych elementów konstrukcji dachu. Jeśli chodzi o wiązary dachowe, Suwałki to jedno z wielu miast, w których przeprowadzamy ich montaż. Dostarczamy zamówione produkty w miejsce wskazane przez klienta, a następnie od razu przechodzimy do ich montażu.

Gdzie sprawdzi się nasza więźba prefabrykowana?

Nasza więźba prefabrykowana sprawdza się doskonale zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i przemysłowych, magazynowych czy gospodarczych. Elementy produkowane w naszym zakładzie są dostosowywane do charakterystyki i przeznaczenia nieruchomości. Wiązary prefabrykowane mogą być stosowane nawet w konstrukcjach o dużym metrażu, z planowanym miejscem na poddasze.

Przygotowujemy wiązary dachowe drewniane na podstawie projektu i informacji o budynku. Dbamy o to, by gotowa konstrukcja dachu była wytrzymała i odporna na warunki panujące w danym miejscu, w tym na zalegający śnieg czy silny wiatr.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą!