Wiązary dachowe – Białystok

Wiązary dachowe to ważne elementy konstrukcji niemal każdego budynku. Ich zadaniem jest podtrzymywanie ciężkiego pokrycia i tworzenie stabilnego podparcia pod pozostałe części dachu. Wiązary przekazują obciążenie na ściany nośne, zapewniając bezpieczeństwo korzystania z nieruchomości.

Nasza firma zajmuje się produkcją więźby prefabrykowanej. Powstaje ona z dużych, gotowych elementów, które są tworzone w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym. Wiązary prefabrykowane są dokładnie testowane, zanim trafią na plac budowy. Upewniamy się co do ich jakości i zgodności z projektem, by mieć pewność, że będą one pełnić swoją funkcję bez najmniejszych problemów przez kolejne dekady.

Dlaczego warto zdecydować się na więźbę prefabrykowaną?

Więźba prefabrykowana to innowacyjne rozwiązanie powszechnie stosowane we współczesnym budownictwie. Konstrukcje tego typu wznosi się zdecydowanie szybciej niż w przypadku standardowych metod pracy. Wiązary prefabrykowane można zamontować już w ciągu kilku dni, płynnie przechodząc do kolejnych etapów budowy. To ważne zwłaszcza w przypadku obiektów, które mają szybko zostać oddane do użytku.

Wiązary dachowe drewniane są wytwarzane i montowane z zastosowaniem technologii MiTek, która zakłada użycie specjalnych elementów, jakimi są płytki kolczaste. Pozwalają one na trwałe połączenie ze sobą elementów drewnianych, tworząc wytrzymałą konstrukcję na wiele lat.

Wiązary prefabrykowane oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom czy deweloperom. Nasze wyroby są używane do wznoszenia budynków o różnych przeznaczeniach.

Więźba dachowa z montażem

Konstrukcja dachu musi zostać odpowiednio zamontowana, by mogła ona pełnić swoją funkcję we właściwy sposób. Z tego powodu nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją, lecz także instalowaniem gotowych wyrobów we wskazanym miejscu – zgodnie z przygotowanym projektem. Montujemy wiązary dachowe na posesji klienta, dbając o to, by gotowa więźba dachowa była zgodna z obowiązującym prawem i z powodzeniem znosiła duże obciążenie.

Oferujemy kompleksowe usługi – wykonujemy pomiary na danej posesji, przygotowujemy projekt i produkujemy wiązary, a następnie transportujemy je we wskazane miejsce oraz przechodzimy do ich montażu. Dzięki nam można maksymalnie przyspieszyć wznoszenie budynku, jednocześnie nie martwiąc się koniecznością szukania osobnych wykonawców.

Interesują Cię nasze wiązary dachowe? Białystok to jedno z wielu miast, w których montujemy takie elementy.

Zapraszamy do współpracy!