Wiązary dachowe – Radom

Konstrukcja dachu składa się z wielu elementów, które muszą się cechować odpowiednio dużą odpornością na działanie nacisku i czynników zewnętrznych. Jednymi z najważniejszych części są wiązary dachowe. Nasza firma zajmuje się ich projektowaniem, produkcją oraz montażem we wskazanym przez klienta miejscu. Największe zalety dostępnych produktów to:

  • wytrzymałość – wiązary dachowe drewniane naszej produkcji powstają z certyfikowanego, trwałego drewna C24 o odpowiedniej sztywności,
  • zastosowanie nowoczesnych rozwiązań – wiązary prefabrykowane są łączone nowoczesnymi elementami konstrukcyjnymi, jakimi są płytki kolczaste,
  • idealne dopasowanie do konstrukcji budynku – przygotowujemy wiązary dachowe na zamówienie, zgodnie z indywidualnym projektem. Bierzemy pod uwagę przeznaczenie i wielkość budynku oraz warunki panujące w miejscu, w którym się znajduje.

Jeśli chodzi o wiązary dachowe, Radom to jedno z wielu miast, w których mocujemy nasze produkty. Oferujemy te elementy w pakiecie z transportem i fachowym montażem, co pozwala na skrócenie czasu budowy. Wiązary prefabrykowane naszej produkcji są stosowane w konstrukcji domów jedno- i wielorodzinnych, hal magazynowych i przemysłowych czy obiektów gospodarczych. Dobieramy parametry techniczne tych elementów do nacisku, z jakim będą się mierzyć przez kolejne lata, a także do przeznaczenia samego budynku.

Więźba dachowa z montażem i wiązary – Radom

Więźba dachowa musi zostać zamocowana w odpowiedni sposób. Od jakości jej montażu zależy ostateczna stabilność całej konstrukcji. Oferujemy elementy konstrukcyjne dachów z montażem. Produkty te powstają w naszym zakładzie, gdzie są dokładnie testowane. Więźba prefabrykowana trafia następnie na plac budowy. Łączymy poszczególne elementy w całość, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi klienci nie muszą martwić się koniecznością szukania zewnętrznych wykonawców, a wiązary dachowe Radom pozwalają na przeprowadzenie montażu w nawet kilka godzin. 

Dysponujemy licznymi certyfikatami, które potwierdzają jakość wykonywanych przez nas prac. To między innymi Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity. Nasi pracownicy przechodzą również szkolenia, które pozwalają im na trwały i bezpieczny montaż ciężkich wiązarów prefabrykowanych. Dysponujemy pojazdami umożliwiającymi sprawne przewiezienie tych elementów pod wskazany adres.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą!