Wiązary dachowe – Warszawa

Produkujemy wiązary dachowe z wykorzystaniem jakościowych, trwałych surowców. To elementy, które odpowiadają za przenoszenie obciążenia na ściany nośne nieruchomości, jednocześnie podtrzymując pokrycie dachu. Do ich produkcji stosujemy certyfikowane drewno C24, zapewniające wytrzymałość i bezpieczeństwo konstrukcji przez wiele lat.

Nasza więźba dachowa powstaje na indywidualne zamówienie. Działamy na podstawie przedstawionej dokumentacji, a także wykonujemy niezbędne pomiary. Dzięki temu możemy stworzyć wiązary dachowe drewniane idealnie dopasowane do charakterystyki budynku i potrzeb jego właściciela.

Więźba prefabrykowana, czyli szybki montaż

Więźba prefabrykowana charakteryzuje się przede wszystkim tym, że pozwala na szybszy montaż niż w przypadku zastosowania innych metod pracy. Elementy powstają bezpośrednio w naszym zakładzie, a następnie są transportowane na plac budowy za pomocą specjalistycznych pojazdów. To gotowe, duże elementy, które wystarczy połączyć w całość. Takie rozwiązanie sprawia, że ich montaż przebiega niezwykle szybko – w przypadku mniejszych budynków prace można zakończyć już po kilku godzinach, a w większych nieruchomościach trwają one kilka dni.

Przygotowujemy więźbę dachową odporną na działanie wiatru, ciężaru zalegającego śniegu i wielu innych czynników. Wykonujemy liczne pomiary, które pozwalają na dopasowanie odpowiednich materiałów i technik pracy do specyfiki budynku. Zapewniamy, że gotowa konstrukcja będzie pełniła swoją funkcję przez kolejne dekady.

Profesjonalny montaż wiązarów dachowych

Konstrukcja dachu musi zostać przygotowana w odpowiedni sposób. Nie tylko produkujemy wiązary prefabrykowane, lecz także zajmujemy się ich montażem. Stosujemy płytki kolczaste, które pozwalają na stabilne połączenie wszystkich elementów. Nasi monterzy mają odpowiednie przeszkolenie, a jako firma dysponujemy Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity. Wymienione dokumenty potwierdzają jakość wykonywanych przez nas prac.

Jesteśmy obecni na każdym etapie realizacji inwestycji. Służymy wsparciem technicznym oraz pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań do danego budynku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – parametry techniczne wiązarów zależą m.in. od wielkości i przeznaczenia obiektu.

Interesują Cię nasze wiązary dachowe? Warszawa to jedno z wielu miast, w których montujemy takie produkty. Działamy w całej Polsce, dostarczając nasze wyroby prosto na plac budowy.

Zapraszamy do kontaktu!