Wiązary dachowe – dolnośląskie

Oferujemy wiązary dachowe. Dolnośląskie stanowi obszar, na którym dostarczamy nasze rozwiązania konstrukcyjne dla inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców i rolników. Zapewniamy indywidualne podejście do Twoich potrzeb, kompleksową obsługę w zakresie przygotowania więźby dachowej oraz terminową realizację. Dzięki współpracy z nami zaoszczędzisz czas i środki, a także zyskasz pewność, że będziesz mógł sprawnie przejść do kolejnych etapów realizacji inwestycji.

Wiązary dachowa ALDACH – jakość, bezpieczeństwo i 10-letnia gwarancja

Więźba dachowa stanowi jeden z kluczowych elementów konstrukcyjnych budynku. Powinna cechować się najwyższą jakością wykonania, aby konstrukcja dachu była wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych czy upływ czasu. Właśnie takie rozwiązania oferujemy.

W ALDACH zapewniamy:

  • korzystanie z najwyższej jakości surowca do produkcji więźby – więźba prefabrykowana powstaje z certyfikowanego drewna C24, które jest doskonałym materiałem konstrukcyjnym (odpornym na gnicie, atak owadów, odkształcenia);
  • montaż więźby przy użyciu dopracowanej technologii – wiązary drewniane produkujemy i montujemy przy zastosowaniu technologii MiTek (stosujemy m.in. sprawdzone i skuteczne płytki kolczaste);
  • 10-letnią gwarancję na realizowane prace – udzielamy gwarancji na materiał, świadczone usługi i elementy łączeniowe;
  • zgodność konstrukcji z wymogami techniczno-budowlanymi – za projekt i kolejne etapy realizacji inwestycji odpowiadają inżynierowie z uprawnieniami, którzy zapewniają wysoką jakość świadczonych usług;
  • terminową realizację prac – wiązary prefabrykowane projektujemy i dostarczamy klientom w ustalonych ramach czasowych, aby mogli sprawnie przejść do kolejnego etapu realizacji inwestycji.

Oferujemy wiązary dachowe najwyższej jakości: solidne, wytrzymałe, zaprojektowane i produkowane zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. Dostarczamy rozwiązania konstrukcyjne dla domów jedno – i wielorodzinnych, lokali przemysłowych, rolniczych i wielu innych. W każdym wypadku zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb klientów i specyfiki konkretnego obiektu.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Wiązary prefabrykowane: kompleksowa obsługa – od projektu, po montaż

Wiązary dachowe drewniane przygotowujemy w kompleksowy sposób. Opracowujemy projekt konstrukcji nośnej, który powstaje na podstawie rzutu parteru, przekroju budynku lub rzutu połaci dachowej konkretnego budynku. Zajmujemy się produkcją poszczególnych elementów więźby. Dostarczamy wiązary dachowe w dolnośląskim na plac budowy, a także montujemy konstrukcję na budynku (sam montaż trwa od jednego do kilku dni roboczych).

Współpraca z nami pozwala zaoszczędzić czas i środki, których wymagałoby zatrudnienie osobnych podmiotów do zrealizowania poszczególnych etapów prac. Stanowi również gwarancję otrzymania dokładnie takich rozwiązań, jakich potrzebujesz: solidnych, bezpiecznych i opartych na nowoczesnych rozwiązaniach inżynieryjnych.

Zapraszamy do współpracy – przygotujemy wiązary drewniane w dolnośląskim na miarę Twoich potrzeb.