Wiązary dachowe – zachodniopomorskie

Produkujemy wiązary dachowe z wykorzystaniem jakościowych, dobrze sprawdzonych materiałów. Korzystamy przede wszystkim ze sztywnego, trwałego drewna C24. Wytwarzamy nasze wyroby w profesjonalnym zakładzie, w którym możemy dokładnie przetestować gotowe produkty przed ich zamontowaniem w budynku klienta. Takie rozwiązanie daje pewność, że wiązary cechują się odpowiednią jakością i będą służyć przez kolejne dekady.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, zachodniopomorskie to jedno z wielu województw, w których montujemy gotowe produkty. Dostarczamy je we wskazane miejsce i od razu przechodzimy do ich mocowania. Współpracując z nami, można mieć pewność, że konstrukcja dachu zostanie przygotowana w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami.

Wiązary prefabrykowane

Wytwarzamy wiązary prefabrykowane –  duże, prawie kompletne elementy, które wystarczy połączyć w całość na placu budowy. Więźba prefabrykowana powstaje zdecydowanie szybciej niż tradycyjne konstrukcje. To technologia pracy, która zrewolucjonizowała współczesne budownictwo.

Wiązary prefabrykowane powstają w zakładzie przemysłowym, gdzie można bez problemu poddać je kontroli. Dzięki temu zwykle cechują się one wyraźnie lepszą jakością niż konstrukcje przygotowywane bezpośrednio na placu budowy. Gotowe elementy dostarcza się we wskazane miejsce, a następnie od razu przechodzi się do ich montażu. Taki proces trwa zaledwie kilka dni, a w przypadku małych budynków – jeszcze krócej.

Wiązary prefabrykowane powstają zgodnie z technologią MiTek. Zakłada ona wykorzystanie specjalnych elementów, jakimi są płytki kolczaste. Dzięki temu możliwe jest szybkie, a zarazem trwałe połączenie ze sobą kolejnych części.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Gdzie można zastosować nasze wiązary dachowe drewniane?

Wiązary dachowe drewniane wchodzą w skład wielu konstrukcji. Więźba dachowa z elementów prefabrykowanych jest używana w domach jedno- i wielorodzinnych, obiektach przemysłowych, magazynowych czy gospodarczych. Pozwala ona na stworzenie trwałej konstrukcji dachu, niezależnie od rodzaju wybranego pokrycia. Przygotowujemy wiązary drewniane na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę wielkość budynku, a także jego przeznaczenie. Projektujemy dopasowane elementy, wykonujemy pomiary w obiekcie oraz zajmujemy się montażem gotowych wyrobów z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o nasze wiązary, zachodniopomorskie to województwo, w którym zrealizowaliśmy już setki inwestycji. Zachęcamy do kontaktu!