Wiązary dachowe – Stargard

Wiązary dachowe to bardzo ważne elementy wchodzące w skład konstrukcji dachu. Produkujemy je z wykorzystanie wytrzymałego, sztywnego drewna C24. To surowiec, który z powodzeniem radzi sobie z obciążeniami. Projektujemy i produkujemy wiązary dachowe drewniane na podstawie takich informacji o obiekcie jak:

  • wielkość dachu,
  • przeznaczenie budynku,
  • warunki atmosferyczne panujące w danej lokalizacji,
  • przepisy dotyczące budynków o konkretnej charakterystyce.

Jeśli chodzi o nasze wiązary Stargard, ta miejscowość to jedno z wielu miast, w których je montujemy. Dostarczamy jednak gotowe produkty do klientów z całej Polski. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dbamy o to, by wiązary były zgodne z obowiązującym prawem oraz potrzebami danego klienta.

Wiązary prefabrykowane z montażem w Stargardzie

Oferujemy wiązary prefabrykowane z montażem. Dostarczamy je pod wskazany adres, a następnie łączymy więźbę w całość. Wykorzystujemy płytki kolczaste, które pozwalają na trwałe zamocowanie drewnianych elementów. Dbamy o to, by konstrukcja dachu mogła pełnić swoją funkcję przez kolejne lata, zapewniając bezpieczeństwo budynku i jego użytkowników. Prefabrykowane elementy sprawiają, że montaż więźby dachowej przebiega znacznie szybciej niż w przypadku zastosowania tradycyjnych metod. W mniejszych budynkach możemy zakończyć prace już w ciągu kilku godzin. Na ogół czas montażu wynosi kilka dni. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne przyspieszenie całej budowy – inwestor może więc błyskawicznie przejść do kolejnych etapów.

Dlaczego warto postawić na nasze produkty? Wiązary dachowe Stargard

Więźba prefabrykowana naszej produkcji pozwala na stworzenie stabilnej, trwałej konstrukcji, która przetrwa bez problemu przez długi czas. Oprócz tego oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji, pomoc fachowców oraz dopasowanie elementów konstrukcyjnych do przeznaczenia i charakterystyki budynku. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu możemy mieć pewność, że więźba dachowa poradzi sobie w nawet najtrudniejszych warunkach.

Nasza firma dysponuje Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity. Dokumenty te potwierdzają nasze duże doświadczenie i profesjonalizm, a także bezpieczeństwo przygotowywanych przez nas konstrukcji. Interesują Cię nasze wiązary dachowe? Stargard to miasto, w którym zrealizowaliśmy wiele inwestycji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.