Wiązary dachowe – lubuskie

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości wiązary dachowe. Lubuskie to jeden z obszarów naszej działalności. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy więźbę m.in. w takich miastach jak Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary i Żagań. Zapewniamy terminową realizację inwestycji, dbając o najwyższe standardy jakości. Pilnujemy także przestrzegania odpowiednich aspektów techniczno-budowlanych w naszych projektach. Dzięki temu konstrukcja jest stabilna, wytrzymała i zapewnia właściwe podparcie pod pokrycie dachowe.

Wiązary dachowe dla inwestorów prywatnych, przedsiębiorców i rolników

Oferujemy wiązary drewniane w lubuskim. Dostarczamy rozwiązania dla następujących podmiotów:

  • inwestorów prywatnych – sprzedajemy więźbę na domy, garaże, budynki gospodarcze;
  • przedsiębiorców – oferujemy wiązary dachowe na domy wielorodzinne i budynki o przeznaczeniu przemysłowym;
  • rolników – w naszych fabrykach powstaje konstrukcja dachu na budynki rolnicze takie jak m.in. obory, hale i wiele innych.

Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 5000 projektów. Dzięki temu znamy potrzeby i oczekiwania podmiotów prywatnych, przedsiębiorców i osób działających w branży rolniczej. Doradzamy na podstawie doświadczenia, które mamy i dobieramy rozwiązania, które zapewniają oczekiwany efekt w budynkach parterowych, z poddaszem użytkowym oraz wielopiętrowych. W każdym wypadku wiązary w lubuskim spełniają techniczne i budowlane wymogi, gwarantujące wytrzymałość całej konstrukcji.

Więźba prefabrykowana z certyfikowanego drewna z 10-letnią gwarancją

Więźba dachowa w ALDACH powstaje z certyfikowanego drewna C24: odpornego na gnicie i inwazję owadów, a także odkształcenia. Do produkcji używamy technologii MiTek, która jest sprawdzona, niezawodna oraz gwarantuje zachowanie najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństwa. Płytki kolczaste oraz inne elementy użyte do montażu więźby zapewniają stworzenie solidnej konstrukcji o doskonałych parametrach. Więźba prefabrykowana jest objęta 10-letnią gwarancją. Stanowi ona potwierdzenie parametrów i trwałości konstrukcji, a także naszej pewności co do jej wytrzymałości.

Wiązary drewniane produkujemy od 2010 roku w kompleksowy sposób – inżynierowie czuwają nad każdym z etapów ich powstawania. Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy elementy. Wszystko z dbałością o detale, przy użyciu nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu, a także terminowo. Wiązary prefabrykowane montujemy w ciągu jednego lub maksymalnie kilku dni roboczych, abyś mógł sprawnie przejść do kolejnych etapów inwestycji.

Oferujemy wiązary dachowe drewniane najwyższej jakości. Potwierdzają to nasze certyfikaty, liczne realizacje i rekomendacje klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.