Wiązary dachowe – warmińsko-mazurskie

Więźba prefabrykowana to nowoczesna technologia budowy obiektów mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych czy magazynowych. Składa się z elementów, które są tworzone od podstaw w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym – zamiast bezpośrednio na placu budowy. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne przyspieszenie procesu wnoszenia nieruchomości, jednocześnie zapewniając lepszą jakość gotowej konstrukcji.

Przygotowujemy wiązary prefabrykowane w naszym zakładzie. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym, który pozwala na dokładne sprawdzenie gotowych elementów, zanim trafią na plac budowy. Wiązary dachowe drewniane cechują się dużymi gabarytami, dlatego wymagają przewiezienia specjalistycznymi pojazdami, które również znajdują się na wyposażeniu naszej firmy.

Jakościowe wiązary prefabrykowane

Nasze wiązary prefabrykowane powstają z certyfikowanego, sztywnego drewna C24. Przechodzi ono liczne testy, które potwierdzają możliwość zastosowania tego surowca do budowy konstrukcji dachu. Kontrolujemy nasze wyroby na każdym etapie produkcji, upewniając się, że na posesję klienta trafią jakościowe produkty zgodne z przygotowanym projektem.

Wiązary prefabrykowane powstają w kontrolowanych, profesjonalnych warunkach, dzięki czemu są pozbawione wad, które mogłyby wpłynąć na wytrzymałość gotowej konstrukcji.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Wiązary dachowe drewniane z montażem

Więźba dachowa musi zostać zamontowana przez specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. Konstrukcja dachu każdego dnia jest bowiem narażona na działanie dużego nacisku i innych sił. Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją wiązarów dachowych. Przeprowadzamy również ich profesjonalny montaż, dbając o to, by poszczególne elementy zostały połączone ze sobą w odpowiedni sposób.

W trakcie produkcji i montażu wiązarów prefabrykowanych wykorzystujemy technologię MiTek, w tym płytki kolczaste, które umożliwiają trwałe łączenie kolejnych elementów. W ten sposób powstaje konstrukcja dachu odporna na działanie dużego nacisku powodowanego przez pokrycie dachowe, wiatr czy zalegający śnieg.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, warmińsko-mazurskie to jedno z wielu województw, do których docieramy z gotowymi produktami. Dowozimy je pod wskazany adres i przechodzimy do profesjonalnego montażu. Jako firma dysponujemy Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji, który potwierdza jakość realizowanych przez nas usług.

Interesują Cię nasze wiązary drewniane? Warmińsko-mazurskie to województwo, w którym wykonaliśmy setki inwestycji.

Zapraszamy!