Wiązary dachowe – wielkopolskie

Oferujemy jakościowe wiązary dachowe. Wielkopolskie to jeden z obszarów, na których działamy. Dostarczamy więźby na domy jedno- i wielorodzinne, hale przemysłowe, magazyny, obiekty rolnicze oraz wiele innych budynków. Konstrukcja dachu sprawdza się w obiektach parterowych, z poddaszem użytkowym i wielopiętrowych. Cechuje się solidnym wykonaniem, a także jest objęta 10-letnią gwarancją.

Wiązary prefabrykowane – nowoczesna technologia w konstrukcji Twojej inwestycji

Wykonujemy wiązary drewniane w wielkopolskim. Nowoczesna technologia pozwala inwestorom oszczędzić czas. Jej montaż jest znacznie szybszy niż w przypadku więźby tradycyjnej i pozwala przy tym zachować doskonałe parametry techniczne konstrukcji dachu. Kupując u nas wiązary dachowe, oszczędzasz nie tylko czas, ale i środki. Jako producent gwarantujemy korzystne ceny bez marż pośredników.

Więźba prefabrykowana może być stosowana w obiektach o różnym przeznaczeniu i rozmiarach. Od 2010 roku zrealizowaliśmy już ponad 5000 zleceń dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników. Dzięki temu wiemy, że wiązary dachowe drewniane sprawdzają się w różnego rodzaju inwestycjach. Gwarantują sprawne wykonanie konstrukcji dachu o doskonałych parametrach techniczno-budowlanych, oszczędność czasu i zastosowanie nowoczesnej technologii w tradycyjnym budownictwie.

Sprawdź możliwość wykorzystania naszych usług:

Więźba prefabrykowana ALDACH – projekt, produkcja, dostawa i montaż

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy wiązary w wielkopolskim. Nad każdym etapem powstawania konstrukcji czuwają nasi inżynierowie. Dbają o to, aby projekt był dopasowany do konkretnego budynku i jego projektu techniczno-budowlanego. Więźba dachowa powstaje z certyfikowanego drewna C24 – suszonego, odpornego na gnicie, inwazję owadów i odkształcenia. Jest to aktualnie zalecany materiał konstrukcyjny w przypadku konstrukcji pod pokrycie dachowe.

Wiązary drewniane po wyprodukowaniu dostarczamy na budowę. Mamy maszyny i pojazdy, które pozwalają nam dotrzeć w każde miejsce i przejść do sprawnego montażu konstrukcji na budynku. W pracy stosujemy technologię MiTek (w tym sprawdzone płytki kolczaste), która sprawia, że wiązary drewniane są solidne, odpowiednio połączone i wytrzymałe, a inwestycja w nie po prostu się opłaca – zarówno pod względem finansowym, jak i parametrów technicznych i w związku ze stosunkowo krótkim czasem montażu.

Chcesz zastosować wiązary prefabrykowane w swojej inwestycji? Skorzystaj z oferty firmy, która zrealizowała już ponad 5000 zleceń i działa na rynku od 2010 roku. Gwarantujemy kompleksową obsługę, profesjonalną realizację zlecenia i doradztwo na każdym etapie działania. Zapraszamy do współpracy.