Wiązary dachowe – Poznań

Wiązary dachowe drewniane są powszechnie stosowane do budowy różnych obiektów. Pozwalają na równomierne przenoszenie obciążenia na ściany nośne. Muszą być wykonane z trwałych materiałów, odpornych na działanie dużego nacisku oraz czynników atmosferycznych. W naszej firmie wykorzystujemy drewno C24, spełniające wszystkie wymagania dotyczące surowców używanych do budowy dachów. Najważniejsze funkcje naszych wiązarów dachowych to:

  • tworzenie stabilnego podparcia pod pokrycie dachowe,
  • przenoszenie obciążenia na mury nośne,
  • wzmacnianie i stabilizowanie konstrukcji dachu.

Jeśli chodzi o wiązary dachowe, Poznań to jedno z wielu miast, w których można skorzystać z naszej oferty. Przygotowujemy takie produkty w naszym zakładzie, a następnie transportujemy je bezpośrednio pod wskazany adres, gdzie zajmujemy się montażem gotowych wiązarów.

Wiązary dachowe Poznań – transport i montaż

Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji, transportu i montażu wiązarów dachowych. Dzięki nam nie musisz szukać osobnych firm, które zajmą się zamocowaniem gotowych elementów. Projektujemy i produkujemy wiązary prefabrykowane, a następnie dostarczamy je pod wskazany adres z wykorzystaniem specjalnych pojazdów. Od razu przechodzimy do ich montażu, co zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy. Prace na placu budowy trwają nie dłużej niż kilka dni. Nasza więźba dachowa sprawdza się w przypadku obiektów mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych i magazynowych. Wszystkie produkty powstają zgodnie z indywidualnym projektem, dopasowanym do przeznaczenia budynku.

Więźba prefabrykowana w Poznaniu – profesjonalny montaż

Konstrukcja dachu składa się z wielu elementów, które muszą zostać połączone w odpowiedni sposób. Nasi monterzy mają wymagane pozwolenia i wieloletnie doświadczenie w branży. Jako firma dysponujemy następującymi certyfikatami: Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity. Montujemy wiązary Poznań z wykorzystaniem najnowszych technologii. Stosujemy metody i produkty, które pozwalają na zachowanie stabilności konstrukcji na kolejne lata. Podczas produkcji naszych wiązarów wykorzystujemy między innymi płytki kolczaste. Umożliwiają stabilne łączenie ze sobą poszczególnych elementów.

Od wielu lat produkujemy i montujemy wiązary drewniane Poznań. Stolica województwa wielkopolskiego to jedno z wielu miast, w których działamy. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z całej Polski. Dostarczamy im gotowe wyroby, a następnie przechodzimy do montażu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą!