Wiązary dachowe – Gdańsk

Wiązary dachowe to elementy, które są niezbędne do zachowania odpowiedniej stabilności całego dachu. We współczesnym budownictwie korzysta się z produktów prefabrykowanych – powstają one w całości w zakładzie produkcyjnym, a następnie są dowożone i montowane na posesji klienta. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne przyspieszenie procesu budowy, a co za tym idzie – zminimalizowanie ponoszonych kosztów.

Produkujemy wiązary prefabrykowane z użyciem jakościowych i certyfikowanych surowców. Korzystamy przede wszystkim z drewna C24, które zostało dokładnie sprawdzone pod kątem sztywności i odporności na obciążenia. Wykorzystujemy również płytki kolczaste, umożliwiające trwałe połączenie ze sobą poszczególnych elementów. Przygotowane przez nas wiązary są starannie kontrolowane, zanim trafią na posesję klienta.

Więźba dachowa z montażem

Konstrukcja dachu jest jednym z ważniejszych elementów całego budynku, dlatego musi zostać przygotowana przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami. Nasza firma zajmuje się nie tylko produkcją wiązarów prefabrykowanych, lecz także ich montażem. Zapewniamy kompleksowe usługi – gwarantujemy, że gotowe elementy zostaną odpowiednio zamocowane. Jako firma dysponujemy Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji i EC Declaration of Conformity. Dokumenty te potwierdzają najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji inwestycji. Tworzymy produkty, które są idealnie dopasowane do parametrów budynku, wymogów prawnych oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasza więźba dachowa to trwała konstrukcja, która zapewnia bezpieczeństwo korzystania z nieruchomości przez kolejne dekady.

Gdzie stosuje się wiązary prefabrykowane?

Wiązary dachowe drewniane w formie prefabrykatów stanowią jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań we współczesnym budownictwie. Pozwalają one na znaczne przyspieszenie prowadzonych prac, dlatego powszechnie wykorzystuje się je podczas wznoszenia różnych obiektów. Więźba prefabrykowana wchodzi w skład budynków jedno- i wielorodzinnych, przemysłowych, magazynowych czy gospodarczych. Elementy te powstają jednak na zamówienie – zgodnie z przygotowanym projektem.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, Gdańsk to jedno z wielu miast, w których montujemy takie produkty. Na swoim koncie mamy już kilka tysięcy realizacji. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami.

Zapraszamy do współpracy!