Wiązary dachowe – Toruń

Konstrukcja dachu składa się z wielu elementów, które każdego dnia są narażone na działanie dużego nacisku. Zajmujemy się produkcją wiązarów dachowych, czyli części, których zadaniem jest odpowiednie przeniesienie obciążenia na ściany nośne budynku, jednocześnie podtrzymując pokrycie – dachówki, blachy czy gont. Powstają one z wytrzymałych surowców, które zapewniają stabilność konstrukcji przez kolejne lata.

Tworzymy wiązary prefabrykowane z jakościowego, sztywnego drewna C24. Surowiec jest dokładnie sprawdzany na każdym etapie produkcji. Stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak płytki kolczaste, które pozwalają na stabilne połączenie elementów więźby dachowej, tym samym przyspieszając prowadzone prace.

Dlaczego warto postawić na nasze wiązary dachowe?

Więźba dachowa naszej produkcji cieszy się zainteresowaniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Do największych zalet oferowanych przez nas wyrobów warto zaliczyć:

  • trwałość – do produkcji więźby wykorzystujemy wyłącznie dobrze przetestowane, certyfikowane surowce, które poradzą sobie z dużym obciążeniem i upływem czasu. Korzystamy z nowoczesnych technik łączenia ciężkich elementów;
  • dostosowanie do parametrów technicznych obiektu – wiązary prefabrykowane powstają na zamówienie, na podstawie charakterystyki budynku, w tym jego wielkości i przeznaczenia;
  • łatwość montażu – wiązary prefabrykowane są dostarczane w całości na plac budowy. Na miejscu przeprowadza się ich montaż, łącząc ze sobą większe elementy. Cały proces trwa maksymalnie kilka dni;
  • profesjonalny montaż – oferujemy więźbę prefabrykowaną z montażem. Nasi specjaliści wiedzą, jak prawidłowo połączyć ze sobą poszczególne elementy, by mogły zachować trwałość przez wiele lat.

Wiązary dachowe o różnym przeznaczeniu

Więźba prefabrykowana naszej produkcji znajduje zastosowanie w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych czy gospodarczych. Przygotowujemy elementy konstrukcji zgodnie z indywidualnym projektem, dopasowując ich parametry techniczne do charakterystyki nieruchomości. Współpracujemy z osobami prywatnymi, deweloperami i przedsiębiorcami budującymi obiekty dla swoich firm. Dbamy o to, by konstrukcja dachu była nie tylko bezpieczna, lecz także zgodna z aktualnymi przepisami.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, Toruń to jedno z wielu miast, w którym montujemy takie elementy. Działamy na terenie całej Polski, dostarczając produkty pod wskazany adres.

Zapraszamy do kontaktu!