Wiązary dachowe – Włocławek

Wiązary dachowe drewniane są ważnymi elementami konstrukcji budynku. Pozwalają one na równomierne przekazywanie obciążenia na ściany nośne, a także podtrzymanie pokrycia dachu. Wiązary powstają z jakościowych materiałów, odpornych na duży nacisk. W naszej firmie stosujemy certyfikowane, sztywne drewno C24, które przechodzi liczne testy.

Tworzymy wiązary prefabrykowane. To duże elementy powstające od podstaw w naszym zakładzie. W tym miejscu są one dokładnie kontrolowane – sprawdzamy, czy ich parametry techniczne są zgodne z projektem, a także upewniamy się co do trwałości konstrukcji. Gotowe elementy przewozimy bezpośrednio na plac budowy, gdzie następuje ich montaż.

Więźba prefabrykowana to sposób na znaczne usprawnienie procesu budowy dachu. Na plac prowadzonych robót trafiają duże elementy, które wystarczy ze sobą połączyć. Oznacza to, że montaż często trwa zaledwie kilka godzin. W przypadku większych budynków może on wydłużyć się do kilku dni.

Dlaczego warto postawić na nasze wiązary dachowe?

Więźba dachowa naszej produkcji powstaje z jakościowych surowców. To trwałe konstrukcje, które zapewniają bezpieczeństwo korzystania z nieruchomości przez kolejne dekady. Do największych zalet oferowanych przez nas wiązarów należy zaliczyć:

  • trwałość – wiązary dachowe naszej produkcji powstają z jakościowego drewna, które daje pewność trwałości i stabilności konstrukcji przez długi czas;
  • indywidualny projekt – produkujemy wiązary dachowe zgodnie z indywidualnym projektem, tak, by pasowały do wielkości, charakterystyki i przeznaczenia nieruchomości;
  • profesjonalny montaż – nie tylko produkujemy, lecz także montujemy nasze wyroby. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak płytki kolczaste;
  • wsparcie techniczne na każdym etapie ich budowy – pomagamy wybrać odpowiednie rozwiązania i doradzamy także po budowie;
  • łatwość montażu – elementy prefabrykowane montuje się szybciej i łatwiej niż wyroby powstające bezpośrednio na placu budowy.

Dbamy o to, by konstrukcja dachu była odpowiednio stabilna i wytrzymała. Wykonujemy niezbędne pomiary i testy, które pozwalają na upewnienie się co do trwałości gotowego dachu.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, Włocławek to jedno z wielu miast, w których działamy. Montujemy nasze wyroby również w innych miejscowościach. Na koncie mamy kilka tysięcy realizacji w całej Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań służymy pomocą.