Wiązary dachowe – Lublin

Wiązary dachowe to trwałe elementy wchodzące w skład więźby. Pozwalają one na odpowiednie przenoszenie obciążenia – w sposób niezagrażający konstrukcji budynku. Powstają z wytrzymałych surowców odpornych na duży nacisk i działanie czynników atmosferycznych. Nasza firma zajmuje się produkcją jakościowych wiązarów dachowych na zamówienie.

Jeśli chodzi o dostępne wiązary dachowe, Lublin to jedno z wielu miast, w których przeprowadzamy ich montaż. Mamy na koncie ponad kilka tysięcy realizacji.

Jakościowe wiązary dachowe

Wiązary dachowe muszą cechować się odpowiednio wysoką jakością wykonania. W naszej firmie stosujemy sztywne i wytrzymałe drewno C24. To surowiec o jednej z najlepszych klas jakościowych wykorzystywanych w branży budowlanej. Jest on odporny na obciążenia dynamiczne i statyczne, dlatego powszechnie stosuje się go wszędzie tam, gdzie jest konieczne zachowanie dużej nośności konstrukcji.

Wykorzystujemy też technologię MiTek, w tym specjalne płytki kolczaste. Elementy te pozwalają na trwałe połączenie ze sobą fragmentów drewna, zachowując dużą wytrzymałość gotowej konstrukcji. Zajmujemy się nie tylko produkcją, lecz także montażem wiązarów prefabrykowanych. Dzięki temu można mieć pewność, że gotowa konstrukcja zostanie zamocowana w odpowiedni sposób.

Wiązary prefabrykowane, czyli szybkość montażu

Więźba prefabrykowana to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań we współczesnym budownictwie. Wszystko ze względu na fakt, że konstrukcje tego typu można zamocować nawet kilka razy szybciej niż w przypadku tradycyjnych technologii. Wiązary prefabrykowane powstają w naszym zakładzie, a następnie są transportowane na posesję klienta. Na miejscu przeprowadzamy ich montaż, który zwykle trwa maksymalnie kilka dni roboczych.

Wiązary dachowe drewniane w formie prefabrykatów pozwalają na szybkie przejście do kolejnych etapów budowy. Dzięki nim możliwe jest zaoszczędzenie nie tylko dużej ilości czasu, lecz także pieniędzy. Oferujemy takie wyroby w pakiecie z transportem i montażem, dzięki czemu nasi klienci nie muszą szukać zewnętrznych wykonawców.

Gdzie sprawdzi się nasza więźba dachowa?

Więźba dachowa z prefabrykatów może być zastosowana w konstrukcji budynków mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych czy magazynowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami, w tym deweloperami. Jeśli chodzi o nasze wiązary drewniane, Lublin to miasto, w którym zrealizowaliśmy dziesiątki inwestycji.

Zapraszamy do współpracy z nami!