Wiązary dachowe – Częstochowa

Wiązary dachowe to bardzo ważny element budynku. Pozwalają one na równomierne przenoszenie obciążeń, w taki sposób, by nie stanowiły one zagrożenia dla konstrukcji obiektu (kierują je na ściany nośne). Wiązary stanowią również stabilne podparcie pod pokrycie dachowe i inne elementy górnej części budynku.

Produkujemy jakościowe wiązary dachowe drewniane. Do ich tworzenia wykorzystujemy sprawdzony surowiec, który cechuje się odpornością na działanie dużego obciążenia i warunków atmosferycznych. Korzystamy z drewna C24 – jest to sztywny, trwały materiał poddawany licznym testom.

Więźba prefabrykowana

Więźba prefabrykowana to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na przyspieszenie procesu budowy obiektów o różnych przeznaczeniach. Powstaje z gotowych elementów, które są produkowane od podstaw w naszym zakładzie przemysłowym. Taki sposób pracy przekłada się na jakość gotowej konstrukcji oraz minimalizuje czas potrzebny do montażu więźby. Wszystkie elementy są dokładnie kontrolowane, zanim trafią na plac budowy. Po ich przetransportowaniu nasza ekipa od razu przystępuje do instalacji z wykorzystaniem najnowszych i najlepszych metod znanych w branży budowlanej.

Stosujemy specjalne płytki kolczaste, które pozwalają na trwałe połączenie ze sobą elementów drewnianych. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wytrzymałej konstrukcji, odpornej na działający na nią nacisk. Przygotowana przez nas więźba dachowa z powodzeniem poradzi sobie z czynnikami atmosferycznymi, niezależnie od wielkości budynku.

Profesjonalny montaż więźby dachowej

Konstrukcja dachu jest narażona na działanie dużego nacisku. Powoduje go zarówno masa materiałów pokryciowych, jak i zalegający śnieg czy wiatr. Z tego powodu tak ważne jest, by wszystkie elementy wchodzące w skład więźby zostały zamocowane w odpowiedni sposób. Nasi specjaliści dysponują niezbędnymi uprawnieniami i wiedzą, które pozwalają na zamontowanie wiązarów drewnianych zgodnie ze sztuką i obowiązującymi przepisami.

Jako firma dysponujemy Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji. Potwierdza on jakość wykonywanych przez nas produktów i realizowanego montażu. Staramy się, by nasze wiązary prefabrykowane mogły pełnić swoją funkcję przed dekady.

Jeśli chodzi o nasze wiązary drewniane, Częstochowa to jedno z wielu miast, w których działamy. Oferujemy montaż tych elementów również w innych miejscowościach, zgodnie z ustaleniami z klientem.

Zapraszamy do współpracy!