Wiązary dachowe – Katowice

Wiązary dachowe to elementy wchodzące w skład więźby. Pozwalają one na równomierne przenoszenie obciążeń na ściany nośne budynku, zachowując jego stabilność. Wiązary odpowiadają też za podtrzymywanie pokrycia dachowego – dachówek, blachodachówek, papy, gontów czy blachy. W naszej firmie produkujemy takie elementy w formie prefabrykatów – gotowych produktów, które wystarczy zamontować na posesji klienta.

Nasza więźba prefabrykowana powstaje z jakościowych surowców. Wykorzystujemy sztywne i wytrzymałe drewno C24. To materiał, który przechodzi liczne testy, zanim posłuży do produkcji wiązarów. Konstrukcja dachu jest narażona każdego dnia na działanie dużych sił, dlatego tak ważne okazuje się zadbanie o jej jakość.

Wiązary dachowe – kompleksowa oferta

Oferujemy wiązary prefabrykowane tworzone na zamówienie. Przygotowujemy je zgodnie z projektem, a następnie transportujemy i montujemy na działce klienta. Dzięki nam nie trzeba się martwić koniecznością szukania osobnych ekip czy przestojami w pracy. Dbamy o to, by więźba dachowa powstała jak najszybciej. W większości przypadków ten etap wznoszenia budynków można zakończyć już w ciągu kilku dni.

Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne podczas całego procesu budowy. Wykorzystujemy nowoczesne metody pracy, które pozwalają na usprawnienie wykonywanych zadań. Korzystamy m.in. z technologii MiTek – to specjalne płytki kolczaste, które umożliwiają trwałe połączenie ze sobą wszystkich elementów.

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy kilka tysięcy inwestycji w całej Polsce. Wiemy, jak radzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi zleceniami, dotyczącymi dużych lub nietypowych obiektów.

Wiązary dachowe drewniane w formie prefabrykatów

Nasze wiązary dachowe drewniane to elementy prefabrykowane. Powstają one w zakładzie przemysłowym, w którym przechodzą liczne testy. Gotowe, dokładnie sprawdzone produkty są następnie transportowane na posesję klienta. W tym miejscu wystarczy je ze sobą połączyć – taki proces trwa nawet kilka razy krócej niż budowa z zastosowaniem tradycyjnych metod. Elementy prefabrykowane zapewniają znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, jednocześnie cechując się wyższą jakością niż wiązary tworzone bezpośrednio na placu budowy.

Interesują Cię nasze wiązary dachowe? Katowice to miasto, w którym od wielu lat przeprowadzamy montaż takich elementów.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą!