Wiązary dachowe – Wrocław

Oferujemy wiązary dachowe drewniane naszej produkcji. Wytwarzamy je z wykorzystaniem profesjonalnego parku maszynowego i nowoczesnych metod. Przygotowujemy elementy więźby dachowej na zamówienie, zgodnie z przedstawionym projektem. Wykonujemy pomiary i wyliczenia, które pozwalają na stworzenie stabilnej, trwałej konstrukcji na lata.

Konstrukcja dachu musi cechować się odpowiednią stabilnością. Na wytrzymałość tej części budynku wpływają setki drobnych elementów, które powinny zostać połączone we właściwy sposób. Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi, dbając o funkcjonalność i bezpieczeństwo gotowej konstrukcji dachu.

Wytrzymałe wiązary prefabrykowane z drewna

Oferujemy wiązary prefabrykowane z drewna, czyli surowca, który przechodzi liczne testy, zanim zostanie użyty do produkcji elementów więźby dachowej. Korzystamy z drewna C24 o odpowiedniej sztywności. Na każdym etapie kontrolujemy jakość wiązarów, aby mieć pewność, że będą mogły pełnić swoją funkcję bez problemów przez kolejne dekady.

Przygotowujemy wiązary prefabrykowane, które w całości powstają w naszym zakładzie. Następnie przewozimy je na plac budowy i łączymy ze sobą. Wykorzystujemy nowoczesne techniki pracy i innowacyjne elementy, takie jak np. płytki kolczaste. Taki sposób działania pozwala na znaczne przyspieszenie budowy nieruchomości, oszczędzając nie tylko czas, lecz także pieniądze.

Gdzie wykorzystuje się nasze wiązary drewniane?

Więźba dachowa jest ważnym elementem budynków o różnych przeznaczeniach. Nasze produkty wykorzystuje się w przypadku nieruchomości mieszkalnych, przemysłowych, gospodarczych, a także magazynowych. Służą do budowy hal, apartamentowców i domów jednorodzinnych.

Interesują Cię nasze wiązary drewniane? Wrocław to jedno z wielu miast, w których można skorzystać z aktualnej oferty.

Zapraszamy!