Wiązary – Bydgoszcz

Naszą specjalnością jest produkcja wiązarów prefabrykowanych. To wyroby, które zupełnie zmieniły współczesne budownictwo, ponieważ pozwalają maksymalnie przyspieszyć proces wznoszenia budynku, jednocześnie ograniczając ponoszone koszty.

Największe zalety wiązarów prefabrykowanych naszej produkcji to:

  • szybkość montażu – wiązary dachowe drewniane pod postacią prefabrykatów powstają w całości w zakładzie przemysłowym. Na teren budowy trafiają gotowe elementy, które wystarczy połączyć w odpowiedni sposób. Takie rozwiązanie sprawia, że więźba prefabrykowana może zostać zamontowana już w ciągu kilku dni;
  • wysoka jakość – konstrukcja dachu w formie prefabrykatów powstaje w kontrolowanych warunkach, w profesjonalnym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu gotowe wyroby cechują się znacznie wyższą jakością wykonania niż te, które tworzy się bezpośrednio na placu budowy;
  • oszczędność pieniędzy – możliwość szybszego montażu więźby dachowej przekłada się bezpośrednio na koszt inwestycji. Prefabrykowane elementy zwykle pozwalają na zmniejszenie wydatków i wyeliminowanie kosztownych błędów.

Nasza więźba dachowa powstaje na zamówienie. Przygotowujemy projekt, na podstawie którego tworzymy gotowe elementy konstrukcji. Na swoim koncie mamy zarówno realizacje w domach jednorodzinnych, jak i w znacznie większych budynkach, które wymagają zastosowania większej liczby części.

Wiązary dachowe drewniane z montażem

Oferujemy wiązary dachowe drewniane z montażem. Po skończeniu produkcji tych elementów dostarczamy je na posesję klienta, a następnie przechodzimy do ich montażu z wykorzystaniem najnowszych technik. Stosujemy m.in. płytki kolczaste, które pozwalają na trwałe połączenie ze sobą drewnianych elementów. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie wysokiej wytrzymałości konstrukcji, jednocześnie upraszczając jej montaż.

Jeśli chodzi o nasze wiązary dachowe, Bydgoszcz to jedno z wielu miast, w których zajmujemy się ich montażem. Dostępne produkty dostarczamy również do mniejszych miejscowości w całej Polsce. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Gdzie można wykorzystać nasze wiązary prefabrykowane?

Wiązary prefabrykowane są stosowane w budynkach o różnych przeznaczeniach. Pojawiają się zarówno w obiektach mieszkalnych, jedno- i wielorodzinnych, jak i nieruchomościach przemysłowych, gospodarczych czy magazynowych. Montuje się je wszędzie tam, gdzie ma powstać poddasze.

Interesują Cię nasze wiązary? Bydgoszcz to miasto, w którym zrealizowaliśmy już wiele inwestycji.

Zapraszamy do współpracy!